MAM  TALENT  KLAS  I – III

19 stycznia 2024r. w szkole odbyła się X edycja konkursu  MAM  TALENT dla klas  I- III.

Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów oraz zainteresowań uczniów, budowanie pozytywnego klimatu szkoły.

Na początku kwietnia odbył się I etap konkursu, w którym występowało 16 uczestników.

Do finału zakwalifikowało się 10 uczestników. Mogliśmy podziwiać śpiew, taniec , recytację, rysunek, balet, grę na puzonie, keyboardzie.

Podczas konkursu gościnnie wystąpił zespół muzyczno-taneczny pod kierunkiem P. Marty Lorens               z  “Tańcem kwiatów” i Oskar Sobiegraj , absolwent naszej szkoły, wybitny choreograf , tancerz hip-hop.

Wszyscy uczniowie spisali się świetnie, wykazując się nieprzeciętnymi talentami, pięknymi strojami oraz przygotowaniem na najwyższym poziomie. Różnorodność występów była bardzo duża, więc wybór najlepszych był ogromnie trudny, z uwagi na wysoki poziom każdego z nich.

I miejsce zdobyła Julia Tokarski za taniec hip-hop

II miejsce – Mylana  Lykhachowa za rysunek

III miejsce – Michał Job- gra na puzonie

Wszyscy zasłużyli na ogromne wyróżnienie i każdy finalista otrzymał nagrodę i pamiątkowy dyplom, które wręczyli : P. Dyr. Hanna Rabczyńska, P. Dyr. Tamara Widłok i P. Dyr. Jadwiga Szlafka.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom i zachęcamy do rozwijania swoich talentów, wiary w swoje możliwości i wytrwałości w dążeniu do spełniania swoich marzeń.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły za sfinansowanie nagród dla uczestników konkursu.

E.C. M.L. M.M.