Bezpieczeństwo to najważniejsza sprawa

Pod koniec listopada odbył się tydzień o bezpieczeństwie z udziałem Policji w klasach 1-3 pod hasłem: “Bezpieczeństwo to najważniejsza sprawa”. Uczniowie spotkali się z Policjantami w szkole w celu usystematyzowania wiedzy na temat bezpieczeństwa oraz przypomnienia zasad ruchu drogowego.

W klasach pierwszych został przeprowadzony konkurs plastyczny pt. Bezpieczna droga do szkoły.

Wyniki konkursu:

1 miejsce zajęła Sonia Pietraszczyk z klasy 1b
2 miejsce zajęła Pola Ziółkowska z klasy 1b
3 miejsce zajęła Nel Mrowiec z klasy 1b

W klasach drugich odbył się konkurs wiedzy na temat bezpieczeństwa pt. Bezpieczeństwo to najważniejsza sprawa. Podczas konkursu był obecny Pan Policjant. Każdą klasę reprezentował zespół w dwuosobowym składzie.

Wyniki konkursu:

1 miejsce zajęli: Oskar Świertnia i Emilia Natonik z klasy 2d
2 miejsce zajęli: Zofia Kopczyk i Kyrylo Lopatiev z klasy 2a
3 miejsce zajęli: Natalia Stempnik i Oskar Danik z klasy 2b

Klasy trzecie brały udział w konkursie plastycznym na projekt najciekawszego znaczka odblaskowego.

Wyniki konkursu:

1 miejsce zajęła Milena Świtała z klasy 3a
2 miejsce zajęła Marcelina Niemiec z klasy 3c
3 miejsce zajęła Liwia Sarapata z klasy 3b

Gratulujemy wyników i serdecznie dziękujemy wszystkim pozostałym uczniom, którzy brali udział w konkursach oraz nauczycielom za wkład pracy podczas tygodnia o bezpieczeństwie pod hasłem: Bezpieczeństwo to najważniejsza sprawa.

Marta Lorens, Elżbieta Cywińska, Klaudia Pisera