uczniowie klasy 2a w Tyskiej Galerii Sportu

22 kwietnia uczniowie klasy 2a wybrali się do Tyskiej Galerii Sportu. Wizyta ta była doskonałą okazją do poznania sportowej historii naszego miasta, a także największych osiągnięć tyskich sportowców. Dzieci oglądały ekspozycję multimedialną, zdjęcia, eksponaty i pamiątki z aren całego świata. Uczniowie oglądali tyski stadion i odbyli spacer ALEJĄ GWIAZD. Każde widniejące tu nazwisko to ważny gol, cenny medal lub zdobyty szczyt. Wolne miejsca- czekają na przyszłych mistrzów. Być może za jakiś czas, wśród tyskich sław znajdzie się ktoś z uczniów obecnej klasy 2a i podzieli los Bartka Karwana, Mariusza Czerkawskiego czy Arkadiusza Milika- wychowanków naszej szkoły.
Halina Rychter
22 kwietnia uczniowie klasy 2a wybrali się do Tyskiej Galerii Sportu. Wizyta ta była doskonałą okazją do poznania sportowej historii naszego miasta, a także największych osiągnięć tyskich sportowców. Dzieci oglądały ekspozycję multimedialną, zdjęcia, eksponaty i pamiątki z aren całego świata. Uczniowie oglądali tyski stadion i odbyli spacer ALEJĄ GWIAZD. Każde widniejące tu nazwisko to ważny gol, cenny medal lub zdobyty szczyt. Wolne miejsca- czekają na przyszłych mistrzów. Być może za jakiś czas, wśród tyskich sław znajdzie się ktoś z uczniów obecnej klasy 2a i podzieli los Bartka Karwana, Mariusza Czerkawskiego czy Arkadiusza Milika- wychowanków naszej szkoły.

Halina Rychter