I Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że po kilkunastu tygodniach sportowej walki, wśród uczniów naszej szkoły wyłoniono zwycięzców I Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego. Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a uczestniczyli w nim uczniowie
z klas IV-VIII.
Mistrzem Tenisa Stołowego został Filip Pompa z klasy VIII b. Kolejne miejsca zajęli:
– II miejsce – Nikodem Sadłowski (klasa VI b);
– III miejsce – Karol Brzostek (klasa VIII b)
Wśród finalistów znaleźli się również: Mateusz Urban (klasa VI a), który zajął IV miejsce oraz Kajetan Wierzbicki (klasa IV a), który zajął V miejsce.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Turnieju. Uczestnicy wykazali się dużymi umiejętnościami, duchem walki oraz wspaniałą sportową postawą.
Cieszymy się, że tenis stołowy stał się tak popularny wśród uczniów naszej szkoły. Swoje umiejętności można rozwijać na przerwach (stoły znajdują się na korytarzu na I piętrze) oraz na zajęciach SKS z p. Agnieszką Żogałą-Jeglińską w każdą środę o godzinie 16:30. Zachęcamy do trenowania! 😊