powiatowy konkurs z języka angielskiego ”Oh my Grammar!”

Po długiej przerwie w organizacji stacjonarnych konkursów przedmiotowych spowodowanej pandemią, w czwartek 07.04 dwoje naszych uczniów Brygida Janosz z klasy VII c oraz Olaf Radzimirski z kl VIII c mieli zaszczyt reprezentować naszą szkołę w powiatowym konkursie z języka angielskiego ”Oh my Grammar!”. Konkurs ten został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 36 w Tychach i miał na celu rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, a w szczególności jego gramatyką.

Brygida i Olaf dzielnie nas reprezentowali, dzięki czemu udało im się zająć zasłużone II miejsce.

Jesteśmy dumni z ich wyniku, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach z języka angielskiego i nie tylko 

Nauczycielki języka angielskiego
Katarzyna Turczynowicz i Ewelina Szul