Światełko dla tych, którzy odeszli

“Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca, jak śnieg podczas bezwietrznej nocy”.

Haruki Murakami

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że po długiej walce z ciężką chorobą, zmarł uczeń naszej szkoły Oleksandr Taran.

To wielka strata dla całej społeczności szkolnej. Olka pamiętać będziemy jako wspaniałego przyjaciela, dobrego kolegę oraz zdolnego ucznia. Był życzliwym, pełnym energii i zawsze uśmiechniętym chłopcem. Nie znajdujemy słów, by wyrazić swój ból, smutek i pustkę, jaką odczuwamy po Jego stracie.

Rodzinie, Przyjaciołom, znajomym i wszystkim najbliższym składamy wyrazy współczucia i szczere kondolencje.

Dyrekcja wraz z całą społecznością szkolną Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi im. Matki Teresy z Kalkuty w Tychach