Wycieczka uczniów klasy 2 c do Wielkiej Fabryki Elfów

W grudniu klasa 2 c wybrała się na wycieczkę do Wielkiej Fabryki Elfów. Wrażeń było co niemiara, bo wszyscy przenieśli się do innego świata: świata Wielkiej fabryki Elfów, gdzie magię świąt można odkryć każdym zmysłem! Trwały tam intensywne przygotowania do Świąt. Zabawki dla młodszych, zabawki dla starszych – wszystkie Elfy pilnie pracowały, aby zdążyć z produkcją prezentów. Elf Kucharz miał wykonać ciastka dla Świętego Mikołaja, jednak doszło do dramatu – kartki z przepisem się rozsypały, a Elf nie był w stanie przypomnieć sobie całego przepisu. Czasu było bardzo mało. Całe szczęście Elf nie był sam. Nasi uczniowie wraz z Elfem Przewodnikiem ruszyli w poszukiwaniu kartek wraz z zagubionym przepisem. Udało się nam znaleźć wszystkie, dzięki czemu uczniowie klasy 2 c mieli okazję stworzyć i upiec przepyszne pierniki. To ogromny sukces Elfów, ale także naszych dzieci, ponieważ ocaliliśmy święta, dzięki sile współpracy.

Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom tej wspaniałej wycieczki!