WYCIECZKA  KLASY  I B  I  II B  DO  WIELKIEJ  FABRYKI  ELFÓW  W  KATOWICACH

14 grudnia 2023r dzieci z klasy I b i II b wybrały się na wycieczkę do Katowic, do Wielkiej Fabryki Elfów, podczas której na specjalne życzenie Świętego Mikołaja uczniowie  uczestniczyli w bajecznej podróży. Pomogły Elfom w przygotowaniu pierniczków na Święta Bożego Narodzenia odwiedzając przy tym 10 punktów z atrakcjami .
Podczas bajecznej podróży dzieci  aktywnie brały udział w zabawach ruchowych, zręcznościowych, rozwiązywali zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne.  Pisały także listy do Świętego Mikołaj i wrzucały je do skrzynki pocztowej.

Zwieńczeniem ich wizyty było spotkanie ze Świętym Mikołajem i oczywiście prezenty.  Każde dziecko otrzymało dyplom „ Pomocnika Świętego Mikołaja” oraz słodki upominek  w postaci pierniczków.

Dzieci były pod wielkim wrażeniem – z pewnością ta wycieczka na długo pozostanie  w ich pamięci.

E.C. K. P. M.S-B. M.M.