Co słychać w klasie 2a?

Listopad i grudzień obfitował w klasie 2a w wiele wydarzeń. Uczniowie w piękny sposób uczcili Narodowe Święto Niepodległości, z zaangażowaniem uczestnicząc w zajęciach na jego temat, a później śpiewając hymn w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Klasa w żółtych barwach uczestniczyła także w zajęciach z okazji Tygodnia Tolerancji oraz z zaciekawieniem wzięła udział w spotkaniu na temat udzielania pierwszej pomocy z pracownikiem Straży Miejskiej w Tychach. Ogromną frajdę sprawiły uczniom także zajęcia  z ozobotami i okularami VR, pozyskanymi w ramach rządowego programu „Laboratoria przyszłości” oraz wróżby z okazji klasowych andrzejek. Ostatnio dużo czasu klasa poświęciła na przygotowania uroczystości z okazji barbórki. Starała się tym bardziej, że udział w niej wzięli tatusiowie – górnicy. Nagrodą za piękny występ był słodki poczęstunek, a dwa dni później prezent z rąk samego Mikołaja! Ciekawe, co jeszcze ciekawego czeka uczniów klasy 2a w tym semestrze…