XXIX Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej dla klas IV-V

30 listopada 2023 roku odbył się etap rejonowy XXIX Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas IV-V. Tym razem uczestnicy mieli za zadanie wykazać się wiedzą dotyczącą tekstu Ewangelii według świętego Marka, a także znajomością treści zawartych we wstępie i przypisach do tej Ewangelii. W etapie rejonowym wzięło udział troje uczniów naszej szkoły: Laura Ochojska z 5b, Paweł Ochojski z 4c oraz Witold Miliński z 5b.  Miło nam poinformować, iż Laura zajęła 4. miejsce, a Paweł 5. miejsce na 28 uczestników z rejonu miasta Tychy i okolic, co jest bardzo dobrym wynikiem. Do konkursu przygotowywała uczniów Pani Magdalena Kosche. Dyplomy i nagrody wręczyła uczestnikom Pani Dyrektor Hanna Rabczyńska.

Laurze, Pawłowi i Witkowi serdecznie gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach biblijnych konkursów.