Klasowe prace nad makietami funkcjonalnego osiedla mieszkaniowego

Drodzy szóstoklasiści !

Chciałam wyrazić swoje uznanie i pochwały za waszą wyjątkową pracę nad makietą osiedla. Wszystkie klasy wykazały się niezwykłym zaangażowaniem, kreatywnością i precyzją, tworząc coś naprawdę pomysłowego.

Makiety, które przygotowaliście, nie tylko prezentują zdolności artystyczne, ale także świadczą o głębokiej refleksji nad funkcjonalnością oraz estetyką miejskiego planowania. Każdy detal, począwszy od domów, przez uliczki, plac zabaw, aż po zieleń i elementy infrastruktury, został wykonany z starannością i pomysłowością.

Wasze prace nie tylko udowodniły, jak utalentowani jesteście, ale również pokazały, że potraficie współpracować jako zespół. Wspólna praca nad projektem nie tylko rozwijała wasze umiejętności techniczne, ale także umiejętność komunikacji, współdziałania i rozwiązywania problemów.

Makietę osiedla można uznać za prawdziwe dzieło sztuki, które z pewnością zasługuje na szczególne wyróżnienie. Wasze zaangażowanie w to zadanie jest dowodem na to, że nie boicie się wyzwań i potraficie podejść do nich z pasją i zapałem.

Dziękuję Wam za tak wyjątkowy wkład w projekt. Wasza praca z pewnością zainspiruje innych do podobnych wysiłków i wpłynie na pozytywny klimat w naszej szkole. Jesteście prawdziwymi artystami i zasługujecie na najwyższe pochwały!

Serdecznie gratuluję!

Kolaż osiedle

Jadwiga Kak