II Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 14 czerwca 2023 r. na sali gimnastycznej odbył się wielki finał II Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego TopSpin 2023. Wśród najlepszych zawodników Turnieju wyłoniono zwycięzcę.

W Turnieju wzięli udział chętni uczniowie z klas IV-VIII. Zainteresowanie grą w Turnieju było jeszcze większe niż w zeszłym roku, co oczywiście bardzo nas cieszy. W finale zagrali: Nikodem Sadłowski z klasy 7b, Sebastian Noras z klasy 6a oraz Daniel Lesiewicz z klasy 8e.

Zwycięzca może być tylko jeden – został nim bez żadnych wątpliwości Nikodem. Na kolejnych miejscach podium znaleźli się: Sebastian (II miejsce) i Daniel (III miejsce). Wśród wyróżnionych znalazł się jeszcze jeden zawodnik Turnieju – Anatolii Dovhoruchenko, który zajął IV miejsce. Serdecznie gratulujemy świetnych umiejętności oraz wspaniałej sportowej postawy! Dyplomy, puchary oraz nagrody wręczyły Dyrektor Szkoły – p. Hanna Rabczyńska oraz Wicedyrektor – p. Jadwiga Szlafka.

 

Dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy wzięli udział w Turnieju. Wasz poziom gry przewyższył nasze oczekiwania. Obserwujemy, że z roku na rok jesteście coraz lepsi. Cieszymy się, że wciąż rozwijacie swoje umiejętności.

 

Zapraszamy do udziału w Turnieju w przyszłym roku szkolnym 🙂