Dzień Matki w klasie 1B

Spotkanie z mamami z okazji Dnia Matki było pełne radości i miłości. Dzieci przygotowały wiele niespodzianek, aby uczcić swoje kochane mamy.

Na początku uczniowie z uśmiechami na twarzach i sercami pełnymi uczuć prezentowali piękne piosenki, wierszyki oraz tańce.

Po występach artystycznych przyszedł czas na rozrywkę i zabawę. Zorganizowano quiz, w którym mamy musiały udowodnić, ile wiedzą o klasie 1B. Pytania były związane z codziennym życiem w klasie. Mamy, które wykazały się najszerszą wiedzą, otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Następnie mamy rozwiązywały zagadki obrazkowe. Każda z nich miała za zadanie odgadnąć, który z portretów wywieszonych na tablicy ją przedstawia. Ku uciesze dzieci wszystkie mamy spisały się na medal.

Nie mogło zabraknąć także zabawy muzycznej. Dzieci grały melodie na “bum bum rurkach” i zachęciły do tego również mamy. To był moment radości i śmiechu, gdy wszyscy bawili się razem przy dźwiękach muzyki.

Na koniec spotkania czekał pyszny poczęstunek, aby umilić wszystkim czas. Mamy i ich  dzieci rozmawiały, śmiały się i delektowały przysmakami.

To było wyjątkowe spotkanie, pełne miłości i wdzięczności. Dzieci pokazały, jak bardzo kochają swoje mamy i jak ważne są dla nich. Takie niezapomniane doświadczenie na długo pozostanie w sercach wszystkich uczestników.