Kreatywne zabawy

18 maja klasy 1 b oraz 1 c wraz z opiekunami przebywały na wycieczce w ośrodku wypoczynkowym H2O w Kiczycach.

Tuż po przyjeździe uczniowie wzięli udział w ciekawych zabawach integrujących cały zespół uczniów. Następnie klasy zostały podzielone na mniejsze grupy. W nich rozpoczęły program Lego Fun.
Podczas zajęć dzieci uczyły się, czym jest zaufanie i zdrowa rywalizacja. Poprzez kreatywne zajęcia z klockami LEGO Creative, LEGO Duplo, Loowi oraz zabawy gigantycznymi miękkimi klockami Jenga kształtowano umiejętności współpracy w grupie oraz rozwijano kreatywne myślenie. Była to też wspaniała zabawa połączoną z realizacja priorytetu, jakim jest kreatywność.

Na zakończenie pobytu dzieci wzięły udział w zabawie dyskotekowej. Pod koniec dnia wszyscy byli zmęczeni ale szczęśliwi.