Międzyszkolny Konkurs Biblijny o Bożym Narodzeniu

10 stycznia b. r. nasza Szkoła zorganizowała już po raz XI. Międzyszkolny Konkurs Biblijny
o Bożym Narodzeniu.
W tym roku wzięło w nim udział 6 tyskich Szkół: SP 7, SP 21, SP 22, SP 37, SP 40, SP 35.

Dwuosobowe drużyny z klas II zmagały się z przeróżnymi pytaniami i zadaniami dotyczącymi Bożego Narodzenia. Były łamigłówki, rebusy, film, a nawet scenka biblijna przygotowana przez starsze klasy. Nie zabrakło na koniec słodkiego poczęstunku i oczywiście nagród dla wszystkich uczestników.

Gratulujemy reprezentantom naszej Szkoły: Hannie Pisarzowskiej i Tomaszowi Kosche z klasy II a, przygotowanych przez p. Magdalenę Kosche, zdobycia III miejsca. I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 37, a II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!!!

Klaudia Sznapka i Magdalena Kosche