WYCIECZKA KLASY 1D DO ŚWIĄTECZNEJ FABRYKI ELFÓW W KATOWICACH

Dnia 12.12.2022r. klasa 1d pojechała na wycieczkę do Fabryki Elfów w Katowicach. Wycieczka okazała się niesamowitym,  przeżyciem dla uczniów klasy pierwszej. Dzieci zostały zaproszone do Fabryki, w której na co dzień pracują Elfy. Okazało się, że zaginęła jedna z ośmiu legend świątecznych zapisanych w wielkiej księdze. Nasi uczniowie razem z Elfem Przewodnikiem pokonywali różne trudności, wykonywali zadania, łamigłówki, testy sprawnościowe, wszystko po to, aby odzyskać zagubioną Legendę.

Udało się! Po wielu trudach. Legenda została odzyskana. Na zakończenie przygody czekał na uczniów klasy 1d św. Mikołaj, który wręczał dyplomy oraz tekst odnalezionej legendy. Dzieci, zapytane przez św. Mikołaja, co podobało im się najbardziej odpowiedziały chórem: „WSZYSTKO”!