Konsultacje z surdopedagogiem dla rodziców uczniów naszej szkoły

Jeśli Państwa  dziecko ma wadę słuchu, zaburzenia przetwarzania słuchowego lub zachodzą obawy, że może ma problem ze słuchem lub percepcją słuchową, a Państwo  chcecie uzyskać poradę — zapraszam. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące słuchu lub odpowiednio pokierować Państwa w celu uzyskania skutecznej pomocy.

Na co dzień zajmuję się współorganizowaniem kształcenia w drugiej klasie oraz prowadzę z uczniami zajęcia rewalidacyjne. Jako surdopedagog posiadam wiedzę na temat edukacji i rehabilitacji dzieci z uszkodzonym słuchem. Mam również doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami przetwarzania słuchowego.

Jestem do Państwa dyspozycji według harmonogramu (wysyłanego co miesiąc w szkolnych ogłoszeniach). Proszę o umówienie się wcześniej poprzez wysłanie wiadomości w dzienniku elektronicznym.

 

Zapraszam

Marcelina Malara