KOCHAM POLSKĘ VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kocham Polskę”. W 2022 roku przypada 180. rocznica  urodzin polskiej pisarki i poetki Marii Konopnickiej. Z tej okazji Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2022 rokiem Marii Konopnickiej. Zadaniem uczestników Konkursu będzie wykonanie ilustracji wybranego utworu tej autorki. Technika wykonania dowolna (preferowane są techniki płaskie umożliwiające ekspozycję w antyramie).

Nagrodzone prace będą ilustracjami  w „Kalendarzu Polskim”. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy, nagrody   w postaci kalendarza z wydrukowanymi pracami oraz nagrody rzeczowe.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, który udostępni nauczyciel plastyki w szkole.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Organizatorzy Konkursu

Śląska Szkoła Ćwiczeń