już jutro po odbiorze świadectw – wakacje !

Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich czas zasłużonego odpoczynku – czas wakacji. Dziękując za Wasz wysiłek i włożony w naukę trud, pragnę Wam życzyć, aby zbliżające się wakacje były dla Was czasem odpoczynku, radości i beztroski. Korzystajcie z każdego promyka słońca, cieszcie się każdą spadającą z nieba kroplą deszczu. Zachwycajcie się każdą tęczą, rozkwitającym kwiatem i zachodem słońca. Bawcie się wspaniale w leśnej głuszy, na złocistych plażach i w cieniu górskich szczytów. Głęboko wierzę, że niebawem wszyscy znów się spotkamy – przepełnieni wspaniałym humorem, wypoczęci i pełni sił, by przez kolejny rok szkolny zdobywać nową wiedzę. Wspaniałej zabawy i samych radosnych chwil!

Hanna Rabczyńska
dyrektor szkoły