APEL  WIELKANOCNY  PT. „ UŚMIECHNIĘTE  ŚWIĘTA”

 

27.03.2024r odbył się w naszej szkole uroczysty apel związany ze Świętami Wielkiej Nocy przygotowany przez panie: Elżbietę Cywińską, Klaudię Piserę, Marię Straus-Bienias, Marzenę Malinę oraz uczniów klas I b i II b.

W uroczystości uczestniczyli uczniowie klas I-III, pani Dyrektor, nauczyciele oraz rodzice. Wiersze, piosenki w wykonaniu pierwszaków i drugoklasistów przybliżyły wszystkim piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z tymi najważniejszymi w roku świętami.

Urozmaiceniem programu artystycznego były piękne stroje kurczaczków i zajączków. Barwne dekoracje i stół wielkanocny przystrojony pisankami, kurczaczkami, oraz wielkanocną babą wprowadziły Nas w nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Na zakończenie spotkania pani Dyrektor Hanna Rabczyńska podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz złożyła całej społeczności szkolnej  i przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Występujący także złożyli wszystkim obecnym życzenia „Wesołych Świąt Wielkanocnych” i wręczyli własnoręcznie upieczone, udekorowane babeczki.