SMART ZNACZY MĄDRZE!

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów do udziału w akcji SMART ZNACZY MĄDRZE.

Smartfony dają uczniom ogromne możliwości: stają się urządzeniami, które zastępują encyklopedię, klasowy dziennik, książki, kalendarz, komputer, papierową mapę i wiele innych prozaicznych przedmiotów. Problem natomiast polega na tym, że zaczynają zastępować również relacje z rodziną i rówieśnikami.

W najbliższym czasie Samorząd Uczniowski będzie zachęcał naszych uczniów do ograniczenia używania smartfonów w szkole poprzez różne aktywności.

Na początek zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszy plakat dotyczący zagrożeń, jakie niesie za sobą nadmierne używanie smartfonów.
Plakat można wykonać w grupach 2-3 osobowych, każda klasa może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa plakaty.
Format min. A3, technika dowolna.
Termin wykonania plakatu: 01.12.2023 r.
Ogłoszenie wyników: 05.12.2023 r.

Prace należy dostarczyć do opiekunów SU.
Katarzyna Herda
Magdalena Ruda