KLASA 1D BRAŁA AKTYWNY UDZIAŁ W PROJEKCIE PT. „ZDROWO JEM WIĘCEJ WIEM!”

17 maja klasa 1d zakończyła udział w projekcie pt. „Zdrowo Jem Więcej Wiem”.

Podczas jego realizacji wiele się działo. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wzięli udział we wszystkich zadaniach, a były to:

• Lekcja: Stawiam na śniadanie
  • Konkurs: Najlepszy zestaw na śniadanie
  • Lekcja: Nie marnujemy żywności
  • Plakat: Nie marnujemy żywności
  • Forum: Bez śniadania nie ma nauczania
  • Dzielimy się wiedzą: Śniadania, nie marnujemy żywności

Na podsumowanie możemy powiedzieć, iż w klasie 1d nie ma ucznia, który nie wie o tym, że przed wyjściem z domu należy zawsze zjeść zdrowe pierwsze śniadanie, ponieważ jest to najważniejszy posiłek w ciągu dnia.

Mało tego, uczniowie potrafią przygotować, ciekawą propozycję drugiego śniadania oraz samodzielnie przyrządzić pyszną i oryginalnie wyglądającą kanapkę.

Ostatnim zadaniem było przygotowanie plakatu oraz przedstawienie sposobów, aby nie marnować jedzenia. Na zakończenie lekcji o szanowaniu żywności powstał koktajl bananowo-truskawkowy. Koktajl smakował wyśmienicie i nic się nie zmarnowało!

Mieliśmy trochę wyzwań, lecz klasa 1d bardzo chętnie wzięła udział w projekcie i z wszystkim poradziła sobie znakomicie.

Pozdrawiamy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.