„Mistrz dodawania i odejmowania w zakresie 10”

W piątek 24 lutego uczniowie 1 c wzięli udział w Klasowym Konkursie „Mistrz dodawania i odejmowania w zakresie 10”. Konkurs był skierowany do uczniów całej klasy. Rozwiązywali oni działania, które miały na celu sprawdzenie ich umiejętności szybkiego liczenia w zakresie 10.

Mistrz, jak wiadomo, może być tylko jeden. Najszybciej, a zarazem bezbłędnie pracę wykonała Maria i to ona została Klasowym Mistrzem dodawania i odejmowania w zakresie 10. Drugie miejsce zajęła Jagoda, która również wykonała pracę bezbłędnie, jednak wykonała obliczenia dłużej niż jej koleżanka. Trzecie miejsce w konkursie zajął Sean, który popełnił jeden błąd, jednak wykonał zadania najszybciej z całej klasy.

Uczniowie otrzymali dyplomy uznania oraz gromkie brawa od swoich rówieśników.