Konkurs Pięknego Czytania prozy bożonarodzeniowej Marcin Przewoźniak „Dwa miśki na wynos”.

W dniach 13, 14 i 15 grudnia w szkolnej bibliotece odbył się Konkurs Pięknego Czytania prozy bożonarodzeniowej. W czasie przygotowań do świąt dzieci spotkały się z  bohaterami książki Marcina Przewoźniaka pt. „Dwa miśki na wynos” – Wielkim Szefem, trollami -robollami, gremlinami, ślimakami pocztowymi, Iwoną Ryps, nie znoszącą lalek Barbie.

Czytającym towarzyszyły mobilizujące emocje, uśmiechy i niekiedy dobra zabawa. Mamy nadzieje, że do tej zabawnej, ale i nieco smutnej historii ustawi się kolejka chętnych uczniów do przeczytania całej książki.

Zachęcamy do wypożyczania książek o tematyce świątecznej.

Lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach klas:

KLASY  I

1 miejsce – Maria Broczek

2 miejsce – Bartłomiej Gołdyń

3 miejsce – Oskar Świertnia, Dawid Różewicz

KLASY  II

1 miejsce – Jan Rogalewicz

2 miejsce – Olesja Tsukylo

3 miejsce – Natalia Gola

KLASY  III

1 miejsce – Paweł Białoń

2 miejsce – Emilia Maculak, Anna Stempnik

3 miejsce – Alicja Szudyga

 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy  rodzicom i wychowawcom za przygotowanie uczniów do konkursu. Brawo wspaniali czytający, jesteście SUPER!

Burzliwe obrady prowadziło jury w składzie:

Beata Pajest -biblioteka

Grażyna Brzoskowska – biblioteka

Magdalena Loska-Kurtok -psycholog szkolna