Zajęcia dodatkowe z druku 3D

Zapraszamy do nauki przez zabawę w ramach zajęć z PROJEKTOWANIA, SKANOWANIA I DRUKOWANIA 3D!

Zajęcia w roku szkolnym 2022/2023 będą organizowane w naszej Szkole, terminy: wtorki od 15:20 do 16.20 – grupa zamknięta, czwartki 15.20 d0 16.20 – grupa otwarta do zapisów.

Rozwój pasji do projektowania przybliży młodych konstruktorów do zawodu przyszłości, rozwinie wyobraźnię przestrzenną i kreatywne myślenie.

Kolejne lekcje krok po kroku wprowadzają dzieci w świat projektowania coraz bardziej zaawansowanych modeli, których tematyka nawiązuje do ulubionych filmów, gier czy bajek przez co podtrzymuje pasję i zainteresowanie. W trakcie nauki zapewniamy wiele atrakcji z zakresu nowych technologii i oprogramowania!
Czas zajęć – 60 min raz w tygodniu.
Indywidualne stanowiska.
Projekty po wydrukowaniu wręczamy dzieciom na kolejnych zajęciach.
Cykl czterech zajęć to koszt 190zł.
Zajęcia prowadzone będą od połowy września do końca maja.
Link do zapisów: https://silesia3d.pl/zajecia-cykliczne/

Drukujemy dziecięce marzenia!