Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Pierwszy września był w naszej szkole dniem szczególnym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2022/2023. Na uroczystości zgromadzili się uczniowie klas pierwszych, nauczyciele i rodzice. Po przywitaniu i skierowaniu wielu ciepłych słów do dzieci i ich rodziców przez Panią dyrektor Hannę Rabczyńską, starsi koledzy i koleżanki przygotowali program artystyczny. Po zabawnym przedstawieniu nastąpiło uroczyste ślubowanie. Pierwszaki głośno przyrzekały być dobrymi Polakami, kochać Ojczyznę, uczyć się pilnie i wzorowo zachowywać. Wielkim przeżyciem dla wszystkich był moment pasowania. Pani dyrektor poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka zamieniała go w prawdziwego ucznia. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych, a ich rodzicom powodów do dumy z ich pociech.