Wyprawka ucznia klasy I – rok szkolny 2023/2024

• Piórnik – 2 ołówki, pióro,  temperówka,  gumka, linijka, klej w sztyfcie, nożyczki, kredki ołówkowe.
  • Zeszyty – 16 kartkowy w wąskie linie do j.pol., 16 kartk. w kratkę do j.ang., mat. i religii.
  • Gruba teczka z uchwytem do zajęć plastycznych – plastelina, zwykły papier kolorowy, blok rysunkowy i techniczny A-4 z białymi kartkami, blok techniczny A-4  z kolorowymi kartkami, farby plakatowe, kredki pastele, zestaw 3 pędzli o różnej grubości. Dwie cienkie teczki na prace plastyczne     i sprawdziany.
  • Strój do wych. fizycznego – obuwie sportowe na gumowej podeszwie, biała podkoszulka, granatowe spodenki lub spodnie od dresu.
  • Worek ze zmiennym obuwiem.
  • Strój biało – granatowy na uroczystości szkolne.

Wszystkie rzeczy ucznia powinny być podpisane.

Książka do religii dla kl. I szkoły podstawowej pt. „POZNAJĘ BOŻY ŚWIAT” Wyd. Jedność