WYJŚCIE DO CENTRUM ROZRYWKI 4 KIDS

W środę – 08.06.2022r. uczniowie klasy II a i II b wybrali się do Centrum Rozrywki 4 KIDS.
Na początku zabawy wszystkie dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.
Dzieci miały do dyspozycji wulkan spinaczkowy, labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, spinaczkową wieżę, tor przeszkód przeplatany dodatkowymi atrakcjami i plątaniną tuneli, boisko multisportowe i wiele innych atrakcji. Dzieci zgodnie, w radosnej atmosferze miały okazję ćwiczyć umiejętności manipulacyjne i sprawnościowe. Była to doskonała okazja do integracji , oraz spożytkowania niezmierzonych pokładów energii. Wszyscy doskonale się bawili. Zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń i emocji, wrócili do szkoły.

Było super!!
B.K.; M.Ch.; H.R.