Spotkanie uczniów klasy 4d z pisarką – Jolantą Reisch-Klose

Uczniowie klasy 4d uczestniczyli 8 kwietnia w spotkaniu autorskim z pisarką Jolantą Reisch-Klose  w tyskiej Mediatece. Zapoznani zostali z dorobkiem pisarki, jej biografią oraz procesem powstawania książek. Mieli również okazję zadawać autorce pytania dotyczące jej życia i twórczości.

Jolanta Reisch-Klose, dziennikarka prasowa i radiowa, laureatka ogólnopolskich nagród branżowych, autorka opowiadań i książek  dla dzieci. Długoletnia redaktorka Polskiego Radia Opole. Publikowała także w prasie ogólnopolskiej (Polska The Times), lokalnej (Nowa Trybuna Opolska) oraz w polskojęzycznej prasie w Wielkiej Brytanii (Polish Express, Goniec Polski, Link – Polska). Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.