ŚWIETLICA SZKOLNA

Witamy na stronie świetlicy Szkoły Podstawowej nr 35  w Tychach

Zapoznacie się tu Państwo z dokumentami regulującymi naszą pracę, poznacie założenia pracy wychowawczo-dydaktycznej z dziećmi, plan imprez organizowanych w świetlicy oraz poznacie trochę lepiej nas – zespół świetlicowy.

Poza tym możecie Państwo pobrać  oświadczenia i dokumenty niezbędne do zapisania dziecka do świetlicy szkolnej- zakładka po prawej stronie – dokumenty do pobrania.

Chcemy, aby nasza świetlica była miejscem, w którym dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne, gdzie mogą rozwijać swoje zainteresowania i odkrywać w sobie nowe pasje. Realizując nasze założenia chcemy  zaoferować dzieciom szeroki wybór  zajęć dodatkowych, które prowadzone są w godzinach pracy świetlicy.

Proponujemy następujące zajęcia: komputerowe, sportowe, przyrodnicze, ortograficzne, językowe, matematyczne, taneczne, muzyczne, teatralnoplastyczne, origami.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, w salach wyposażonych w sprzęty potrzebne do nauki i zabawy.

Jesteśmy  nowoczesną placówką, w której duży nacisk kładziemy na rozwój osobisty dzieci oraz pozytywne relacje z nimi i ich rodzicami.

Uczniowie przebywający w świetlicy co roku biorą udział w imprezach okolicznościowych.
      Dodatkowo przez cały rok szkolny organizujemy liczne konkursy plastyczne, muzyczne i sportowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej świetlicy.

Codziennie relacjonujemy  zajęcia z uczniami , zapraszamy do obejrzenia zdjęć i przeczytania o dokonaniach naszych Świetliczaków!

Zespół świetlicowy  SP nr 35

w  Tychach