Konkurs plastyczny pt.: „Udane ferie, to bezpieczne ferie”

Samorząd Uczniowski klas I – III zaprosił uczniów klas młodszych do udziału w konkursie plastycznym pt.: „Udane ferie, to bezpieczne ferie”, który miał miejsce przed rozpoczynającymi się feriami zimowymi.

Tematyka pracy dotyczyła bezpiecznego spędzania przez uczniów wolnego czasu podczas przebywania na świeżym powietrzu, ciesząc się urokami zimy. Dzieci rysując, malując przedstawiały prawidłowe i niewłaściwe zachowanie, np. zjeżdżanie z górki na sankach w dozwolonym i wyznaczonym do tego miejscu oraz w pobliżu niebezpiecznej jezdni, jak również jeżdżenie na łyżwach na ślizgawkach, lodowisku oraz  niebezpiecznie na zamarzniętych zbiornikach wodnych.

Otrzymaliśmy wiele ciekawych prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi.

Jury wybrało najpiękniejsze prace. Oto wyniki:

I miejsce zajęła Marcelina Niemiec z klasy Ic,

II miejsce zajął Wojciech Pisarzowski z klasy 3d,

III miejsce zajął Miłosz Wypych z klasy Ib.

Wyróżnienia otrzymali:

Irina Varemchuk z klasy 2c,

Witold Miliński z klasy 3b,

Mateusz Kurek z klasy 2b

 

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody.

 

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego kl. I-III: M. Christ, E. Treska, M. Lorens.