Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas 1-3

W dniach 9 i 10 lutego 2022r. w szkolnej bibliotece odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla klas 1-3.  Uczniowie klas 1 czytali fragmenty książki Marty Guśniowskiej pt. „O Fretce, która dała się porwać wiatrowi.” Uczniowie klas 2 i 3  zmierzyli się z trudniejszymi fragmentami książki J.K. Rowling pt.” Gwiazdkowy prosiaczek”. O ocenach czytania decydowały punkty za trzy kategorie: poprawność czytania, płynność czytania i wyraz artystyczny. Subtelne były różnice, ponieważ rywalizujące między sobą grupy uczniów i jednocześnie reprezentanci klas, byli świetnie przygotowani do konkursu. Zwycięzcom, uczestnikom, wychowawcom i rodzicom serdecznie gratulujemy. W czytaniu jest moc!

Nagrodzono następujących uczniów:

W kategorii klas I  
Miejsce 1
Natalia Gola 1c
Miejsce 2
Ilonka Czyżo 1b
Hania Trojanowska 1b
Marcelina Niemiec 1c
Mark Maksymczuk 1a
Jan Rogalewicz 1a
Miejsce 3
Hania Pisarzowska 1a
Wiktoria Wiśniowska 1b
Bartosz Przybylski 1c
w kategorii klas II-III
Miejsce 1
Alicja Szudyga 2a
Nikola Żaba 2a
Paweł Białoń 2a
Miejsce 2
Oliwia Równicka 3a
Kamila Gorel 2c
Anna Stempnik 2b
Emilia Zabielska 3b
Miejsce 3
Emilia Pasierbek 2b
Edyta Galas 3c
Wyróżnienia
Maciej Świerczyński 3a
Karolina Strzempa 3b
Wojciech Wolak 3d
Witold Miliński 3b
dyplomy za udział zdobyli:
Angelika Matloch 2c
Agata Gad 2c
Oliwia Strońska 3d
Jan Zawistowski 3a
Pola Piłat 3d