Relacja z balu karnawałowego uczniów klas I, II i III

Karnawał to miła i pełna wrażeń tradycja, nie tylko dla dorosłych. Po zakończeniu pierwszego semestru pilnej nauki nadszedł dzień na zabawę i dla naszych  najmłodszych uczniów. Tegoroczny bal przebierańców odbył się 4 i 8 lutego we wszystkich klasach pierwszych, drugich i trzecich. Odświętnie udekorowane kolorowymi balonami  i serpentynami sale tworzyły inspirujący do zabawy klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielanie się w ulubione postaci. Kostiumy budziły zaskoczenie i zachwyt. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów. Były wróżki, księżniczki, kotki, diabły, motyle i różne inne, ciekawe stwory. Nauczyciele zachęcali do tańca przy skocznej muzyce, prowadzili zabawy ruchowe, konkursy. W przerwie zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia klasowe. Wszyscy świetnie się bawili.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i integrowała dzieci.