X Międzyszkolny Konkurs Biblijny o Bożym Narodzeniu

1 lutego odbył się już X Międzyszkolny Konkurs Biblijny o Bożym Narodzeniu. W tym roku wzięło w nim udział 5 tyskich szkół. Uczniowie klas II odpowiadali na liczne pytania z Ewangelii o zapowiadanym przez proroków, narodzonym Zbawicielu – Panu Jezusie. Była scenka przedstawiona przez uczniów klasy IV, film oraz wiele innych konkurencji, z którymi uczniowie wspaniale dawali sobie radę.
W rezultacie zwyciężyli uczniowie naszej szkoły: Anna Stempnik z kl. II b i Paweł Ochojski z kl. II c. Drugie miejsce zdobyła Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19, natomiast trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 7.
Wielkie GRATULACJE dla wszystkich uczestników, a szczególnie dla przedstawicieli naszej Szkoły. Pięknie został uczczony jubileuszowy konkurs, czego wyrazem jest zdobyta statuetka Anioła 
Organizatorzy:

Klaudia Sznapka i Magdalena Kosche