MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS PLASTYCZNY  PT. „ KOLORY JESIENI” – wyniki

Uczniowie klasy 2c uczestniczyli w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „ Kolory jesieni” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Tychach.

Celem konkursu było : obserwowanie, interpretowanie i przedstawianie technikami plastycznymi piękna otaczającego dziecko świata, rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci, wspieranie twórczości dziecięcej oraz kształtowanie umiejętności stosowania                                                         i łączenia różnych technik plastycznych.

Przedmiotem konkursu było wykonanie indywidualnej pracy plastycznej w formacie
A4 dowolną, wybraną przez dziecko techniką płaską. Wykonane przez uczniów prace były ciekawe i kreatywne.

10 grudnia 2021r. konkurs został rozstrzygnięty .

I miejsce zdobyła Agata Gad, a II miejsce  Angelika Matloch.      

                                                                                                                                                                             Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.                                                                                                                                   E. Cywińska