GRY BEZ PRĄDU są cool!

Planszówki są nie tylko sposobem na nudę podczas braku dostępu do komputera, ale również to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi.
Najbardziej popularne i łatwe planszówki:
-monopoly
-dixit
-5 sekund
-taboo
-ego
-scrable
-zgadnij kto to
-chińczyk
-mistakos
-milionerzy

Opiszemy tutaj trochę bardziej szczegółowo grę monopoly. Gra sama w sobie może trwać bardzo długo. Całość polega na kupowaniu poszczególnych miejsc przez graczy. Na planszy znajdują się pola tj. więzienie, parking i idziesz do więzienia. Gra toczy się do momentu, gdy gracze zbankrutują, a ostatni gracz zdobędzie najwięcej pieniędzy.

Naszym zdaniem granie w gry planszowe może zapewnić rozrywkę, pobudzać logiczne myślenie oraz uczą zdrowej rywalizacji.
Zuzanna Wolak, Maja Polańska 8d