Konkurs pięknego czytania w języku angielskim

W dniu 27 października odbyła się trzecia edycja konkursu pięknego czytania w języku angielskim na poziomie klas VII-VIII. Podobnie jak w poprzednich latach chętni uczniowie mieli za zadanie przygotować się do odczytania na głos wybranego przez organizatorów tekstu w języku angielskim. W tym roku wybór padł na powieść fantasy autorstwa J.K. Rowling ”Harry Potter and The Half-Blood Prince”. Jury oceniało dykcję, poprawność językową, interpretację oraz płynność czytania.
I miejsce zajął uczeń klasy VIII c Olaf Radzimirski
II miejsce zajął uczeń klasy VII c Przemysław Szczepaniak
III miejsce zajęła uczennica klasy VIII c Wiktoria Kruppa

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom

E. Biolik, G. Brzoskowska, B. Pajest, K. Turczynowicz