SZKOLNY DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH

Dnia 12 października w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Gier Planszowych, na który zaproszono uczniów wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami. Wydarzenie to zostało zorganizowane z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego oraz Dnia Gier Planszowych.
Organizatorzy przygotowali kilka stanowisk, na których znajdowały się znane
i lubiane gry: „Scrabble”, „5 sekund”, „Colt Express”, „Halli Galli”, „E-motionz”, „Baobab”, „Project L”, „Ubongo”, „Czółko”, „Timeline” i wiele innych… Zadbali również o pyszną herbatkę i słodkości oraz oczywiście miłą atmosferę. Czas minął bardzo szybko i bardzo wesoło, a nasi uczniowie i ich rodzice okazali się świetnymi graczami!
Bardzo dziękujemy Państwu za wspólną, wspaniałą zabawę! Mamy nadzieję – do szybkiego zobaczenia. Szczegóły już niebawem…