Klasa 4a – JAK DOBRZE BYĆ RAZEM

Uczniowie klasy 4a doceniają wspólne działania, gry i zabawy.
Chętnie przebywają ze sobą nie tylko na zajęciach obowiązkowych.
7 października – w ramach Dnia Gier Planszowych – cała klasa z zapałem grała w różnorodne gry. Korzystaliśmy z gier dostępnych w naszej szkolnej bibliotece oraz z tych przyniesionych przez uczniów. Było wesoło, emocjonująco i czasami głośno 🙂
Natomiast 8 października wybraliśmy się do ZOO w Chorzowie. Pogoda nam sprzyjała. Było pięknie, słonecznie i ciepło. W takich warunkach wspólny spacer po ZOO był czystą przyjemnością. Podczas oglądania mieszkańców ogrodu był też czas na rozmowy, zabawę
i oczywiście czas na zdjęcia 🙂
Opinie na temat najciekawszych zwierząt były podzielone.
Jedni wskazywali małe małpki, inni lwicę a jeszcze inni radosne pingwiny.
To był wspaniały czas. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.
A przed nami kolejne wspólne przygody. Opowiemy o nich za jakiś czas.