UCZNIOWIE KLASY 3D UCZESTNICZYLI W PRÓBIE ORKIESTRY KAMERALNEJ MIASTA TYCHY

W dniu 11 października 2021r. uczniowie klasy 3D wraz z nauczycielami mieli możliwość wzięcia udziału w próbie Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy, która odbywała się w Mediatece. Uczniowie z zachwytem i zapartym tchem obserwowali wspaniałą grę muzyków oraz instrumenty na których grali. Niecodzienne przeżycie zostało odebrane przez dzieci w skupieniu i absolutnej ciszy.
W drodze powrotnej dzieci odwiedziły dział książek dla dzieci, gdzie w miłej atmosferze zapoznali się z ciekawą bazą książek.
Uczniowie klasy 3 D zainspirowani ciekawymi propozycjami przedstawionymi przez panie bibliotekarki z niechęcią opuszczali budynek Mediateki.

Po powrocie do budynku szkoły uczniowie z pomocą nauczycieli nazwali instrumenty, które obserwowali podczas występu muzyków oraz deklarowali, że w najbliższym czasie wraz z rodzicami i opiekunami chętnie wezmą udział w podobnym wydarzeniu muzycznym oraz niebawem odwiedzą dział dla dzieci Biblioteki Głównej.
Cieszymy się, że mieliśmy możliwość udziału w bardzo inspirujących i rozwijających poznawczo doświadczeniach kulturalnych oferowanych przez Bibliotekę Główną miasta Tychy.
Pozdrawiamy!

Uczniowie i nauczyciele klasy 3D.