Uczniowie klasy IV d na wycieczce szkolnej w Zatorlandzie

30 września w Dzień Chłopaka  wyruszyliśmy na wyprawę do krainy dinozaurów w Zatorze. Podróż minęła szybko i w doskonałych humorach dotarliśmy do Zatorlandu. A tam czekała na nas moc atrakcji: film w kinie 5d ( nawet nasze panie krzyczały ze strachu!), wycieczka z przemiłą panią przewodnik po krainie owadów (wydawały przeróżne dźwięki i się ruszały!). Bardzo podobała nam się zabawa na gokartach w miasteczku ruchu drogowego. Niesamowitym przeżyciem było zwiedzanie domu , który stał na dachu i wszystko tam było do góry nogami! W parku mitologii płynęliśmy tramwajem wodnym słuchając interesujących opowieści o mitologii greckiej, równocześnie podziwiając przemawiające do nas postaci mitologiczne. Widzieliśmy pokaz tańczących fontann. Weszliśmy do środka konia trojańskiego! Olbrzymie wrażenie zrobił na nas park ruchomych dinozaurów. Po pysznym obiedzie w klimatycznej restauracji ( płonął ogień w uroczym kominku), udaliśmy się do lunaparku, a tam bawiliśmy się korzystając z różnych atrakcji do samego wyjazdu. Było fantastycznie, chętnie tam wrócimy 