I Tyski Hackathon

Serdecznie zapraszam uczniów z roczników 2007 i 2008 na pierwszy Tyski Hackathon organizowany przez Szkołę Podstawową nr 36 w Tychach przy współpracy Politechniki Łódzkiej, Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog i Stowarzyszenia I Love Math. Wydarzenie kierowane jest do ludzi młodych, otwartych na nowe technologie i chcących poprzez doświadczenia pogłębiać swoją wiedzę na temat programowania, tworzenia wirtualnej rzeczywistości, eksperymentowania z wykorzystaniem wielu narzędzi i urządzeń, takich jak: roboty, gogle VR, drony, “inteligentne piłki”, kamerki 360 itp. Zajęcia są bezpłatne, prowadzone przez doświadczonych trenerów i realizowane w ramach projektu Informatyka bez Granic, więcej na stronie http://informatykabezgranic.pl/
Obecnie rekrutowani są uczestnicy grupy semestralnej w kategorii wiekowej 13-14 lat. W ramach zajęć przewiduje się 4 dni intensywnej współpracy i zabawy z najnowocześniejszym sprzętem, robotami i programami.
Miejsce odbywania spotkań: Szkoła Podstawowa nr 36 w Tychach, ul. Gen Ch de Gaulle’a 18

Terminarz:
I spotkanie:
9 października (sobota), od 8:30 do 14:30
10 październik (niedziela), od 8:30 do 14:30
II spotkanie
16 października (sobota), od 8:30 do 14:30
17 października (niedziela), od 8:30 do 13:00

Jak się zgłosić?
Rodzic zgłasza udział dziecka poprzez wypełnienie formularza online: https://forms.office.com/r/q9CV5tLXdX
Następnie na skrzynkę mailową otrzymuje dokumenty rekrutacyjne, które należy wydrukować, pod-pisać i dostarczyć trenerkom prowadzącym zajęcia w dniu pierwszego spotkania (9 października). Jest to warunek konieczny, bez którego kandydat/kandydatka nie będzie mógł/mogła uczestniczyć w zajęciach.
Na zgłoszenia czekamy do 4 października! Decyduje kolejność zgłoszeń – mamy tylko 12 miejsc!

Ewentualne zapytania prosimy kierować na adres: sylwiamilczarek@cyfrowydialog.pl