BEZPŁATNY PROGRAM REHABILITACYJNY dla mieszkańców województwa śląskiego

 

1. Celem programu jest utrzymanie w zatrudnieniu lub powrót do zatrudnienia osób w wieku powyżej 50 lat (górna granica wieku dla kobiet wynosi poniżej 60 lat, a dla mężczyzn poniżej 65 lat) ze schorzeniami narządu ruchu.
Wielu z Państwa osobiście doświadczyło problemów z kręgosłupem, kolanami, barkami oraz innymi częściami narządu ruchu. Duża część z tych problemów ma charakter nawrotowy.
Schorzenia narządu ruchu są trzecimi co do wielkości udziału procentowego przyczynami wystawiania zwolnień lekarskich w Polsce. Rocznie jest to ponad 40 mln osobodni. Dziennie ponad 110 tysięcy Polaków przebywa na L4 z tego powodu. To ogranicza osobiste funkcjonowanie osoby chorej, angażuje rodzinę, podnosi koszty funkcjonowania systemu, wreszcie obciąża również pracodawcę.
Program właśnie temu wychodzi naprzeciw.

2. Program trwa do końca 2022 roku. Jest jeszcze prawie 500 wolnych miejsc.

3. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 do 22.00 (jeżeli są takie potrzeby). Mieścimy się w Tychach przy ulicy Młodzieżowej 3.

4. Jesteśmy jedną z trzech w Polsce Certyfikowanych Klinik Międzynarodowego Instytutu McKenziego (siedziba w Nowej Zelandii). Schorzenia narządu ruchu są głównym obszarem naszych działań.

W załączonej ulotce oraz linku do nagrania w radio EXPRESS są podane szczegóły dotyczące otrzymywanego wsparcia, sposobu rekrutacji, podane jest odniesienie do strony internetowej, jak również numery kontaktowe do naszej kliniki.
W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji

Poniżej link do audycji w Radio Express:
https://www.radioexpress.pl/wiadomosci/news/24072

_ulotka_druk_2021_

Jacek Tuz