Makabryczne igraszki

Dnia 23 czerwca członkowie szkolnego koła teatralnego – “Teatralna zgraja” po raz pierwszy wystąpili przed publicznością w kabaretowym spektaklu pt. “Makabryczne igraszki”. Uczniowie, na spotkaniach online podczas zdalnego nauczania, ćwiczyli role, dykcję, mimikę i szlifowali umiejętności aktorskie. “Makabryczne igraszki” to historia przygód sepleniących Krasnoludków, Czerwonego Kapturka, Gajowego i Wilka. Morał, płynący z bajki, zostaje wygłoszony przez Czerwonego Kapturka: “Wilkiem z bajki (…) bywa często obcy człowiek!”. Podczas występu, młodzi aktorzy świetnie się bawili, a ich starania zostały nagrodzone przez publiczność gromkimi brawami.

Na scenie wystąpili:

klasa 5A: Weronika Ochojska

klasa 5B: Emilian Gad, Weronika Kubera, Michał Kula, Paulina Szot

klasa 6D: Rafał Bremek, Szymon Hezner, Jakub Rogalewicz

klasa 7D: Maja Polańska, Zuzanna Wolak

klasa 8C: Gabriel Olak

Opiekunki koła: Jolanta Arndt-Nowak i Magdalena Nowicka