IX edycja Gry Miejskiej „Św. Jan Paweł II naszym Przewodnikiem”

W dniu 22 maja br. odbyła się IX edycja Gry Miejskiej „Św. Jan Paweł II naszym Przewodnikiem” z okazji 101. rocznicy urodzin Karola Wojtyły. Ze względu na panującą pandemię miała ona formę wojewódzkiego konkursu wiedzy o św. Janie Pawle II on-line w powiązaniu z przeżywanym Rokiem św. Józefa.

 Wzięło w nim udział ponad 100 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczestnicy, na podstawie zadanych lektur i filmów, mieli za zadanie udzielić odpowiedzi na 30 pytań umieszczonych na platformie quizizz.com. 

Spośród uczniów, biorących udział w tym etapie wyłoniono 10 najlepszych, którzy wzięli udział w finale w poszczególnych kategoriach wiekowych. Miał on charakter teleturnieju Jeden z Dziesięciu  i przeprowadzony został na platformie zoom. 

Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Weronika Ochojska z klasy 5a, w kategorii klas 4-6 zajęła 2. miejsce. Gratulujemy!