UCZNIOWIE KLASY 2 D UCZESTNICZYLI W PROJEKCIE EKOEKSPERYMENTARIUM

Dnia 15 czerwca uczniowie klasy 2D zakończyli udział w projekcie “Ekoeksperymentarium“. Patronatem projektu jest Ministerstwo Klimatu i Ochrony Środowiska. W czasie lekcji uczniowie klasy 2D poznawali dobre praktyki związane z ekologią: jak świadomie robić zakupy, sprzątać, segregować odpady czy oszczędzać wodę – wszystko w formie ciekawej gry, odzwierciedlającej codzienne czynności. Dzięki ciekawej metodzie przekazu, jaką była gra, uczniowie zainteresowali się tematyką ekologii. Dowiedzieli się także, gdzie i w jakim stopniu możemy działać ekologicznie podczas czynności życia codziennego. Warsztaty rozbudziły w uczniach klasy 2D ciekawość, a nagrodą w  grze „Ekoeksperymantarium” było poznawanie sposobów, jak możemy zmieniać świat na lepszy. Uczniowie już dziś nie mogą się doczekać kolejnej części projektu.

Gratulujemy udziału i zachęcamy do praktycznego stosowania zdobytej wiedzy na co dzień!

Plakat