Promujemy życzliwość i kulturę osobistą

        PLEBISCYT  NA KRÓLA I  KRÓLOWĄ ŻYCZLIWOŚCI W KLASACH I-III

 Życzliwość bez wątpienia odgrywa doniosą rolę  w codziennym życiu każdego człowieka. Przychylne nastawienie do świata, uśmiech, miłe słowo, uprzejmy gest, potrafią wprowadzić  w dobry nastrój oraz sprawić, że ludziom wokół lepiej się żyje.

 Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły od dawna czynią starania, aby wprowadzić modę na życzliwość i kulturę osobistą. Doskonałą okazję do rozpowszechniania idei ludzkiej serdeczności był po raz kolejny zorganizowany w klasach I-III Plebiscyt na Króla i Królową Życzliwości .

 W dniu 21.06. 2021r. Pani Dyrektor  Jadwiga Szlafka wręczyła zwycięskim w klasach Królom i Królowym Życzliwości pamiątkowe dyplomy i nałożyła na głowę korony.

                                                         Serdecznie  gratulujemy  uczniom!

E.Cywińska, B. Żurawka