Międzyszkolny Konkurs na „Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną”

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas dla całej rodziny. Te dni są szczególnie ważne dla dzieci, które atmosferę rodzinnych świąt oraz związane z nimi tradycje zapamiętają na całe życie. Dlatego bardzo dobrym pomysłem było zaangażowanie się uczniów
w przygotowanie dekoracji świątecznych.  Możliwością  wspólnej  zabawy dla uczniów klasy I c  było wykonywanie ozdób świątecznych i uczestniczenie w międzyszkolnym konkursie  na „Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach.

 Werdyktem jury konkursu dwie uczennice z klasy I c, z kółka plastycznego „ Mały artysta” otrzymały  wyróżnienia : Kamilii  Gorel i Agacie Gad.

                                Serdecznie gratulujemy uczennicom!

E. Cywińska