Chcemy, aby Tychy były Rowerową Stolicą Polski!

 

Już 1 czerwca rusza ogólnopolska rywalizacja miast o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Tychy są jednym z ponad 50 miast w Polsce, które walczą o ten zaszczytny tytuł. Rywalizacja potrwa do końca czerwca.

Aby włączyć się w akację wystarczy pobrać aplikację na telefon, która będzie sumowała przejechany na rowerze dystans i dodawała kilometry na konto wybranego przez uczestnika miasta

Społeczność SP – 35 uczestniczy w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski! Mamy nadzieję, że dostarczy ona  wiele dobrej zabawy, a także będzie okazją do promowania aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.

Co należy zrobić, aby dołączyć do rywalizacji?

 

  1. Pobrać i zainstalować w telefonie aplikację “Aktywne Miasta” do mierzenia kilometrów: https://aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz
  2. Po uruchomieniu aplikacji wybrać Tychy >> Szkoły >> Numer naszej  szkoły
  3. Przed “wskoczeniem” na rower, włączyć w telefonie lokalizację, aplikację i… cieszyć się jazdą!

Zapraszamy serdecznie  dzieci, rodziców i nauczycieli!

Bierzemy udział w  rywalizacji tyskich szkół, która będzie trwała od 1 do 21 czerwca. Trzy najlepsze szkoły, które uzbierają największą liczbę kilometrów otrzymają puchary, a najlepsi uczniowie z tych szkół dodatkowe upominki.