Informacja o rozpoczęciu postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022

Od 17 maja 2021 r. można składać wnioski o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej.

Rekrutacja elektroniczna prowadzona jest na platformie firmy Vulcan na stronie:  ttps://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/

Termin na zakładanie kont, wybór szkół i oddziałów oraz dostarczenie wniosku do szkoły pierwszego wyboru upływa 21 czerwca 2021 r. o godz.15.00.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest w zakładce Rekrutacje na Tyskim Portalu Oświatowym.

Uwaga! Do oddziałów dwujęzycznych, międzynarodowych, wstępnych, sportowych, mistrzostwa sportowego, przygotowania wojskowego oraz oddziałów, do których obowiązuje sprawdzian uzdolnień kierunkowych wniosek należy złożyć w terminie do 31 maja 2021 r. do godz.15.00 niezależnie od miejsca umieszczenia tych oddziałów na swojej liście preferencji.

Aby ułatwić ósmoklasistom wybór dalszej drogi, przygotowano „Informator o tyskich szkołach ponadpodstawowych”, który zawiera kompleksową ofertę edukacyjną publicznych szkół ponadpodstawowych w Tychach.